Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

Podzim s BESTem na cestách aneb Prodluž si prázdniny

V době, kdy pomalu začínáme pociťovat nesnesitelnou tíhu školních povinností, snažíme se spřádat plány na léto. Když se však podíváme ještě o kousek dále, můžeme se z nezávazného cestování a poznávání nových kultur a lidí, těšit ještě na podzim. Cestovat za studentské ceny je opravdu jednoduché. Stačí se přihlásit na kulturně-vzdělávací kurz a cesty do různých koutů Evropy jsou ti otevřené.

Číst dál...

EBEC Brno 2014

Nápad, myšlenka, rychlé jednání, schopnost realizace a především práce v týmu se skrývají pod heslem "Ukaž, co umíš" studentské inženýrské soutěže EBEC Brno, která se konala ve dnech 3. - 12. března 2014. Celou akci měla na starosti studentská organizace BEST Brno a VUT v Brně ve spolupráci s firmami, zaštiťující jednotlivá zadání. Z celé univerzity se do soutěže přihlásilo celkem 364 studentů, což je přesně 91 týmů.

Číst dál...

Přihlaš se na EBEC!

Rok se s rokem sešel a se začátkem nového semestru přichází i další ročník soutěže EBEC! EBEC prověří týmového ducha a schopnost studenta uvést nápady v realitu. EBEC je také od slova pobavit se a získat u toho hodnotné ceny. EBEC znamená strávit jeden den s přáteli, zpracovat zadání a utkat se v konkurenci dalších pěti týmů v prezentaci své práce před porotou. EBECem budou žít čtyři fakulty VUT. EBEC budete tvořit Vy!

Číst dál...

Letní kurzy s BESTem

Co vás napadne, když se řekne slovo prázdniny? Léto, teplo, zábava, kamarádi, zážitky … Každý má jinou představu. Někdo pomyslí na povalování na pláži anebo u rybníka, někdo se vidí na druhém konci zeměkoule a jiný zase na chalupě u babiččiných buchet. Ať už Tě napadne cokoliv, co bys řekl na to zkusit něco nového? Poznat novou zemi, kamarády z celé Evropy a dozvědět se něco zajímavého v Tvém oboru? Zní to pro Tebe lákavě? Tak přesně o tom jsou naše letní kurzy BEST!   

Číst dál...

BEST Career Day ti otevře dveře k mezinárodní kariéře

Láká tě kariéra v zahraničí? Přemýšlíš o práci v mezinárodní společnosti? Rád by ses seznámil s procesem náboru a získal přehled o možnostech, které čekají pro studenty a absolventy techniky? Chtěl bys nasát vůni jara v rumunské Bukurešti? Pak neváhej a přihlas se na BEST Career Day!

Číst dál...


OP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.