Letní kurzy s BESTem

O co se jedná? Jsou to kurzy na různá technická témata, které probíhají čtyřikrát do roka na evropských technických univerzitách. Letos si v letní sezóně můžeš vybrat z 53 kurzů ve 24 zemích. Od Ankary po Stockholm, od Las Palmas po Jekatěrinburg. V Gliwicích se dozvíš jak uvařit pivo, v Gothenburgu si můžeš zasportovat, v Coimbře se dozvíš novinky o energii a v Kišiněvě tě naučí jak být IT manažerem.

Pokud si chceš zkusit, jak takový kurz vypadá, ještě než vycestuješ, můžeš přijít na ten náš do Brna. Téma kurzu je „How nature designs your body“ zaměřený na biosignály, anatomii lidského těla, první pomoc a biomateriály.

Letni-kurzy-s-BESTem

Možná se ptáš, kolik to všechno bude stát. Jediné co platíš je účastnický poplatek, který činí maximálně 35 eur a cestu tam a zpět. O zbytek už je postaráno organizátory, kteří tě ubytují, nakrmí, napojí a postarají se, abys kromě nových poznatků a vědomostí také řádně pobavil. A teď už odpověď na otázku, jak na to? Na mezinárodních stránkách BESTu  si vybereš z nabídky kurzů, pošleš motivační dopis a pak už jen čekáš, jestli jsi jeden ze šťastlivců, kteří byli vybráni. Vidíš, je to velice jednoduché, tak proč to nezkusit? Přihlašovat na kurzy BEST se můžeš do 16.3. Všechny informace najdešna těchto stránkách v sekci kurzy, na výše uvedených mezinárodních stránkách BESTu, nebo napiš na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam všech kurzů nalezneš na stránkách www.best.eu.org/student/courses

Přihlaš se do 16 března!