Podzim s BESTem na cestách aneb Prodluž si prázdniny

Pro všechny nadšené studenty prahnoucí po dobrodružství, jiných kulturách, či pro ty, kteří mají potřebu si pilovat cizí jazyky, si studentská organizace BEST připravila pro letošní podzim 17 kurzů v průběhu září a října, které to umožňují. Každý kurz je tématicky zaměřený, obvykle na různá technická odvětví související s tím, co studuješ a co tě zajímá. Během týdne či dvou přijdeš v multikulturním prostředí na to, že vzdělávání je vlastně zábava. A kde se ony slíbené kurzy budou odehrávat? V takových městech jako jsou Helsinki, Ankara, Budapešť, Řím či třeba Trondheim.

BEST podzimní kurzy

Jak se na kurz přihlásit?
Začni registrací na stránkách www.best.eu.org, poté napiš koordinátorce kurzů Aničce na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. žádost o potvrzení a můžeš začít s vybíráním kurzů. Pak stačí povolit uzdu své fantazii a kreativitě, napsat neformální motivační dopis, odpovědět na tři otázky a čekat na zpracování výsledků. Pokud tě nevyberou, nezoufej! Další sezónu to můžeš zkusit znovu, ať už v zimě, na jaře či v létě.

Kolik to bude stát?
Slíbeny jsou studentské ceny, tzn. že každý takový to kurz zahrnující stravu, ubytování a lákavý program se cenově vejde do 30 €. Tobě zbývá se na vlastní náklady na kurz dopravit. Proto neváhej a přihlas se na kurz do 11. května, kdy je uzávěrka přihlášek.

Přesvědč se, že cestování s BESTem, je opravdu výjimečný zážitek!

Další informace o kurzech nalezneš na této stránce.