Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

Až se jaro zeptá, co jsi dělal na podzim!

Tání sněhu, první květiny a probuzení všech smyslů, tak se dá charakterizovat začátek jara. I BEST si sundává výbavu ze zimních kurzů, převléká se do lehčího a vyráží vstříc dalším zážitkům, přátelům a zábavě na jarních kurzech. Výběr je veliký a míst je dost, takže pokud máš chuť, čas a nadšení pro dobrodružství, pak neváhej a přihlas se na jarní kurz s BESTem.

Jak se přihlásit?

Abychom o tobě věděli, že máš zájem a kam bys rád/a, je potřeba si na stránce www.best.eu.org založit účet, který ti potvrdí v lokální pobočce BESTu v Brně. Tamtéž najdeš aktuální nabídku kurzů, ze kterých můžeš vybírat, pak už jen stačí krátký motivační dopis v angličtině a zodpovězení pár otázek. Pak je třeba chvíli vyčkat, zda jsi byl vybrán a pokud ano, už se stačí jen těšit. Pokud by se náhodou stalo, že jsi vybrán nebyl/a, určitě nezoufej a zkus jiný kurz, třeba se máš jen podívat do země, ve které si ještě nebyl/a.

Ale kolik to bude stát?

Kromě úsilí, si pak jako účastník hradíš je účastnický poplatek, který se pohybuje maximálně do € 35 a také doprava do místa určení. O zbytek už je postaráno organizátory, takže tě ubytují, nakrmí, napojí a postarají se, aby ses kromě nových poznatků a vědomostí, také řádně pobavil/a. Pokud chceš vědět více o kurzech nebo o BESTu a jeho dalších akcích navštiv www.best.eu.org nebo best.vutbr.cz. Jakékoli dotazy pak směřuj na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hlásit se můžeš do 2. 12. 2012.

 


OP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.