Chceš si predĺžiť prázdniny?

S BESTom môžeš vidieť rôzne krajiny Európy, získať nových priateľov z rôznych zemí, mnoho nezabudnuteľných zážitkov, zlepšiť jazykové schopnosti, naučiť sa niečo nové vo svojom obore a ešte pri tom zažiť veľa zábavy. Tieto kurzy organizujú lokálne pobočky študentskej organizácie BEST, ktoré sa nachádzajú takmer vo všetkých krajinách Európy.

Ako sa na kurz prihlásiť?

Je to veľmi jednoduché. Stačí si vytvoriť profil na našich stránkach www.best.eu.org, napísať koordinátorke kurzov Aďke na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. žiadosť o jeho potvrdenie a vybrať si zo širokej škály našich kurzov. Potom už len stačí vytvoriť neformálny originálny motivačný list a zodpovedať tri krátke otázky Po vyhodnotení sa na našej stránke dozvieš, či si bol prijatý.

Čo robiť, ak ťa nevyberú

Nezúfať! Na kurz sa môžeš prihlásiť v ďalších troch sezónach, sleduj naše stránky a vyskúšaj to znovu.

Koľko to bude stáť?

Študentom umožňujeme vycestovať do rôznych krajín za veľmi výhodných finančných podmienok. Na kurzoch, ktoré trvajú 1 až dva týždne, je zabezpečená strava, ubytovanie a aj bohatý program. Jediné, čo si musíš uhradiť, je doprava na miesto a účastnícky poplatok, ktorého výška je maximálne 35 €.

Uzávierka prihlášok je 12. Mája 2013. Viac informácií o kurzoch nájdeš na www.best.eu.org/courses. V prípade ďalších otázok kontaktuj Aďku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tak neváhaj a vycestuj s BESTom!