Rozjeď to s BESTem!

Co čekáš od následujícího roku? Chceš zaplnit svůj životopis? Chceš se podívat někam, kde jsi ještě nebyl? Chceš si umět připít ve 30 světových jazycích? Je začátek semestru a my mezi sebe zveme nové lidi. Přijď se taky podívat a rozjeď to s BESTem!

BEST Brno je jedna z 95 poboček mezinárodní organizace Board of European Students of Technology. Čítá 42 členů, které spojuje studium na VUT v Brně a chuť, užít si studentský život i jinak než ve školní lavici.

Děláme akce, které nás baví a zároveň zdokonalují. Jsou to například akademické kurzy, kde se potkávají studenti z celé Evropy a domů se vrací se zážitky, které se nazapomínají. Jsou to akce, kde se členové BESTu učí navzájem: jak nejlépe vést studentskou organizaci, kde vzít peníze na její činnost, jak zvládnout marketing a motivovat svůj tým k co nejlepším výkonům a nápadům.

Každý podzim mezi nás zveme nové lidi. Všechny, kteří mají chuť trávit čas se svými vrstevníky, cestovat za studentské ceny, užít si spoustu zábavy a z první ruky se dozvídat o všech možnostech, které jsou nám vysokoškolákům k dispozici.

Rozjed to s BEST

Pro začátek můžeš navštívit jednu, nebo ideálně obě, z našich akcí. Na začátku semestru na Tebe čeká BEST Travel Night. Večer, kde budou studenti, kteří část léta strávili cestováním, vyprávět o svých zážitcích a právě Ty se tam dovíš, jak se s BESTem snadno a levně podívat do Evropy. Další akce je Víkend s BESTem 11.-13.10. Čekají na vás dva víkendové dny v Křižanově u Brna, kde se seznámíte spolu, s BESTem, a dovíte se, jaké možnosti má takový student VUT.

Pokud jsme Tě zaujali a chceš se k nám přidat nebo se jen zúčastnit některé z našich akcí, napiš pro více informací Týně (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Taky mrkni na náš web www.best.vutbr.cz a nezapomeň si nás přidat na facebooku J (www.facebook.com/BESTBrno).

Těšíme se na Tebe!