Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

Rozjeď to s BESTem!

Co čekáš od následujícího roku? Chceš zaplnit svůj životopis? Chceš se podívat někam, kde jsi ještě nebyl? Chceš si umět připít ve 30 světových jazycích? Je začátek semestru a my mezi sebe zveme nové lidi. Přijď se taky podívat a rozjeď to s BESTem!


BEST Brno je jedna z 95 poboček mezinárodní organizace Board of European Students of Technology. Čítá 42 členů, které spojuje studium na VUT v Brně a chuť, užít si studentský život i jinak než ve školní lavici.

Děláme akce, které nás baví a zároveň zdokonalují. Jsou to například akademické kurzy, kde se potkávají studenti z celé Evropy a domů se vrací se zážitky, které se nazapomínají. Jsou to akce, kde se členové BESTu učí navzájem: jak nejlépe vést studentskou organizaci, kde vzít peníze na její činnost, jak zvládnout marketing a motivovat svůj tým k co nejlepším výkonům a nápadům.


Každý podzim mezi nás zveme nové lidi. Všechny, kteří mají chuť trávit čas se svými vrstevníky, cestovat za studentské ceny, užít si spoustu zábavy a z první ruky se dozvídat o všech možnostech, které jsou nám vysokoškolákům k dispozici.

Rozjed to s BEST


Pro začátek můžeš navštívit jednu, nebo ideálně obě, z našich akcí. Na začátku semestru na Tebe čeká BEST Travel Night. Večer, kde budou studenti, kteří část léta strávili cestováním, vyprávět o svých zážitcích a právě Ty se tam dovíš, jak se s BESTem snadno a levně podívat do Evropy. Další akce je Víkend s BESTem 11.-13.10. Čekají na vás dva víkendové dny v Křižanově u Brna, kde se seznámíte spolu, s BESTem, a dovíte se, jaké možnosti má takový student VUT.


Pokud jsme Tě zaujali a chceš se k nám přidat nebo se jen zúčastnit některé z našich akcí, napiš pro více informací Týně (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Taky mrkni na náš web www.best.vutbr.cz a nezapomeň si nás přidat na facebooku J (www.facebook.com/BESTBrno).

Těšíme se na Tebe!


OP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.