Vycestuj na jarní kurz s BESTem!

Na výběr je z 19 kurzů v 11 zemích. Můžeš poslechnout volání sladké Paříže, vydat se do ruského Petrohradu nebo Moskvy nebo se vydat za teplem do Valencie nebo Soluně.

Co mě na jarním kurzu čeká?
Je to jeden až dva týdny dlouhá akce, které se účastní kolem 20 studentů z celé Evropy. Každý jarní kurz má nějaké téma a je jen na tobě, který si vybereš. Během kurzu chodíš do školy, naučíš se něčemu novému, ale také poznáš super lidi, setkáš se s mnoha odlišnými kulturami a zažiješ spoustu zábavy. Co takhle rozkvetlá jarní Paříž nebo Valencie nabitá španělským temperamentem? Jaro je na kurzy opravdu bohaté a ty můžeš vybírat až z devatenácti skvělých destinací!

Jak se na kurz přihlásit?
Nejdříve si na stránce www.best.eu.org vytvoř účet a napiš naší koordinátorce Aničce na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., aby ti potvrdila žádost a aktivovala účet.

Přihlaš se do 1.12.!
Vyber si z široké škály jarních kurzů a pak už jen stačí napsat neformální motivační dopis v angličtině, odpovědět na pár otázek a čekat, jestli budeš vybrán. Pokud ano, můžeš jásat. Když se nepodaří, nezoufej! BEST kurzy tu jsou každé roční období a můžeš to zkusit třeba v létě!

Kolik to bude stát?
Na kurzech máš zajištěnou stravu, ubytování a nabitý program plný zábavy. Jediné co platíš je cesta tam/zpět a účastnický poplatek, jehož výše se pohybuje maximálně do 30 eur.

Využij šance vyjet do zahraničí, něco se naučit a zažít kopu srandy za minimální finanční obnos! Neváhej a přihlas se do 1. prosince!