BEST Career Day ti otevře dveře k mezinárodní kariéře

Zkratka BCD neznamená pokračování úspěšného časopisu z mládí abc-čka, ale jde o novou akci BESTu BEST Career Day. Letos 25. dubna 2014 se koná podruhé po loňské spokojenosti ze strany firem i účastníků ve španělském Valladolidu. Ty jako student VUT v Brně máš možnost se zúčastnit díky BESTu, který propojuje studenty evropských technických univerzit. Na unikátním dni pracovních příležitostí se tak setkají mladí lidé z různých koutů Evropy, kteří přemýšlí o své kariéře v mezinárodním měřítku.

Jako účastníka BCD tě čeká setkání se zástupci společností, které hledají mladé lidi pro své pobočky i mezinárodní programy pro absolventy, workshop s vybranou firmou a s největší pravděpodobností i přímo pohovor do firmy, kterou zaujmeš svým životopisem. V minulém roce tak např. 24letá Aleksandra z polské Vratislavi, která zrovna dokončila studium průmyslového inženýrství, navštívila workshop firmy Whirlpool, kde si zkusila, jak v takové společnosti probíhají jednotlivé fáze pohovoru, setkala se s firmami jako P&G, Schlumberger a Veolia a na odpoledne měla od jedné z nich pozvání k pohovoru. Letos v konferenčním centru v srdci Bukureště bude mít svůj stánek asi 10 společností, které se setkají s 400 studenty z téměř stovky univerzit. Jedním z nich můžeš být i ty!

BEST Career Day

Na akci budeš mít zajištěno ubytování v hotelu před konáním a občerstvení a dopravu během celé akce. Účast je zcela zdarma, platíš si jen dopravu. Jediné, co musíš udělat, je vyplnit svůj životopis na www.BEST.eu.org a odpovědět na 3 jednoduché otázky. Dej si záležet, na základě CV si tě společnosti vyberou jak k účasti na celé akci, tak k pohovoru! Pak už se můžeš těšit na zemi Drákuly, město, kterému se přezdívá „Little Paris“, setkání se studenty z celé Evropy a začátek své mezinárodní kariéry.

Přihlas se na BEST Career Day do 15. února 2014 na www.BEST.eu.org!