Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

BEST Career Day ti otevře dveře k mezinárodní kariéře

Zkratka BCD neznamená pokračování úspěšného časopisu z mládí abc-čka, ale jde o novou akci BESTu BEST Career Day. Letos 25. dubna 2014 se koná podruhé po loňské spokojenosti ze strany firem i účastníků ve španělském Valladolidu. Ty jako student VUT v Brně máš možnost se zúčastnit díky BESTu, který propojuje studenty evropských technických univerzit. Na unikátním dni pracovních příležitostí se tak setkají mladí lidé z různých koutů Evropy, kteří přemýšlí o své kariéře v mezinárodním měřítku.


Jako účastníka BCD tě čeká setkání se zástupci společností, které hledají mladé lidi pro své pobočky i mezinárodní programy pro absolventy, workshop s vybranou firmou a s největší pravděpodobností i přímo pohovor do firmy, kterou zaujmeš svým životopisem. V minulém roce tak např. 24letá Aleksandra z polské Vratislavi, která zrovna dokončila studium průmyslového inženýrství, navštívila workshop firmy Whirlpool, kde si zkusila, jak v takové společnosti probíhají jednotlivé fáze pohovoru, setkala se s firmami jako P&G, Schlumberger a Veolia a na odpoledne měla od jedné z nich pozvání k pohovoru. Letos v konferenčním centru v srdci Bukureště bude mít svůj stánek asi 10 společností, které se setkají s 400 studenty z téměř stovky univerzit. Jedním z nich můžeš být i ty!

BEST Career Day


Na akci budeš mít zajištěno ubytování v hotelu před konáním a občerstvení a dopravu během celé akce. Účast je zcela zdarma, platíš si jen dopravu. Jediné, co musíš udělat, je vyplnit svůj životopis na www.BEST.eu.org a odpovědět na 3 jednoduché otázky. Dej si záležet, na základě CV si tě společnosti vyberou jak k účasti na celé akci, tak k pohovoru! Pak už se můžeš těšit na zemi Drákuly, město, kterému se přezdívá „Little Paris“, setkání se studenty z celé Evropy a začátek své mezinárodní kariéry.

Přihlas se na BEST Career Day do 15. února 2014 na www.BEST.eu.org!

Více informací 

VideoOP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.