Výběrové řízení na ředele(-ku) NeTME Centre

Děkan Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Ředitel(-ka) Centra nových technologií ve strojírenství (NETME Centre)

Centrum nových technologií ve strojírenství (www.netme.cz) je regionálním výzkumným a vývojovým centrem, založeným na vědecké a výzkumné základně Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně. Hlavním úkolem Centra je realizovat vědeckou, výzkumnou, vývojovou a vzdělávací činnost a zajistit její propojení s aplikační sférou.

Vybraný uchazeč na funkci ředitele bude zodpovědný za řízení Centra jak z hlediska každodenní operativy, tak i z hlediska koncepčních úkolů, jimiž jsou především návrh strategických principů výzkumu a vývoje Centra, vyhledávání zdrojů pro finanční zabezpečení a realizování transferu nových technologií. Povede cca. 200 podřízených a jeho nadřízeným bude děkan fakulty FSI VUT.

Požadavky:

• VŠ vzdělání technického, přírodovědného nebo ekonomického směru,
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • úspěšná řídicí praxe min. 5 let,
  • schopnost vést a motivovat kolektiv,
  • organizační, komunikační a negociační schopnosti,
  • vnímavost k potřebám podnikatelské sféry a cit pro identifikaci komerčních příležitostí,
  • zkušenosti s řízením výzkumu a vývoje a/nebo manažerská praxe ve výrobních, obchodních či ekonomických funkcích ve strojírenství a dalších technických oborech,
  • vědecká hodnost PhD a mezinárodní pracovní zkušenosti jsou výhodou.

Nabízíme:

• jedinečnou příležitost k manažerské seberealizaci na špičkovém výzkumném pracovišti,
  • samostatnou a různorodou práci, umožňující plné využití organizačních, komunikačních a tvůrčích schopnosti,
  • vysoce nadstandardní platové ohodnocení,
  • pružnou pracovní dobu,
  • další zaměstnanecké benefity.

Organizací výběrového řízení, které proběhne v květnu/červnu 2014, byl pověřen personální konzultant PhDr. Václav Panenka, CSc., ISG Personalmanagement Associate.

Zájemci nechť zašlou svůj životopis do 30 dní od vyvěšení inzerátu (na úřední desce FSI vyvěšeno 25.4.2014) v češtině a angličtině společně s motivačním dopisem na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V předmětu zprávy uveďte kód „NETME“.