Připojte se k mini Poster Session

Studentská mini Poster Session se bude konat na FSI už čtvrtým rokem. Začala jako uzavřená akce pro studenty Fyzikálního inženýrství a každým rokem se rozšiřuje o další studenty z fakulty i jednotlivců z jiných univerzit. Letos mají možnost přidat svůj poster k závěrečné práci všichni studenti FSI, od Průmyslového designu po Energetické inženýrství. Nedílnou součástí akce je navázání spolupráce mezi studenty a vzájemné pobavení se o své práci.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 5.6. od 16:00 do 19:00 hodin v budově A5, 2. patro.

Preferovány jsou postery v anglickém jazyce, jak je tomu zvykem v zahraničí.
Nejlepší postery vyhodnotí a ocení porota složená z odborníků napříč obory.

Pro postery bude nachystáno dostatek výstavních ploch, na které bude možné postery zavěsit již během dne nebo i se začátkem akce, s instalací pomůže organizační tým. Samozřejmě, pro případné dotazy a diskuse nad tématem práce je dobré se zdržovat v okolí.

Účast na akci je dobrovolná a bez závazné registrace (bez registračního poplatku). Pro účastníky bude připraveno občerstvení.

Speciální nabídka: Workshop on preparing poster presentation

Akci bude předcházet přípravný workshop s odborným lektorem, na kterém se studenti dozví víc o tvorbě posteru a získají tipy k vylepšení. Workshop se bude konat v pondělí 2.6. od 16 hod. Na worshop bude nutné se zaregistrovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro účast na samotné mini Poster Session není přítomnost na pondělním workshopu povinná.

mini Poster Session 2014

Jak probíhal loňský ročník se dočtete v tomto článku: http://fsinfo.fme.vutbr.cz/index.php/casopis/fsi-zive/64-studentska-mini-poster-session-2013

Akce proběhne za podpory NETME Centre a IPE (Institute of Physical Engineering).