Foto: ŠKODA UNI Day

Na začátku listopadu měli studenti FSI možnost navštívit přednášku manažerů firmy ŠKODA AUTO, která byla uspořádána ve spolupráci s Ústavem automobilního a dopravního inženýrství a doprovázena představením nového modelu vozu ŠKODA Rapid. Studenti, kteří ji navštívili, si mohli poslechnout nejen o tom, jakým způsobem se vyvíjí nové modely automobilů a do kterých států jsou distribuovány, ale také z praktičtějšího soudku o tom, jak probíhá zaškolování nových zaměstnanců a na co by tedy měli být případně připraveni. Po přednášce měli jedinečnou možnost nahlédnout pod kapotu novému Rapidu. Pokud jste se akce nemohli zúčastnit, nevěšte hlavu - napřesrok se jistě opět zastaví (cestou na zámek)...