Volba děkana FSI VUT v Brně

Dovolujeme si Vám představit tři kandidáty na děkana FSI VUT v Brně pro volební období 2014 až 2018.

Volba děkana je událost, která se dotýká nejen celé akademické obce Fakulty strojního inženýrství, ale i přidružených výzkumných ústavů, absolventů a spolupracujících firem a institucí.

Týden po oznámení jejich kandidatury bylo každému z nich položeno několik otázek ohledně jejich zkušeností a plánů pro pozici děkana Fakulty strojního inženýrství, o kterou se uchází.

prof. RNDr. Ing. Tomáš Březina, CSc.

Proděkan pro vnější vztahy, spolupráci s průmyslem, vedoucí divize mechatroniky NeTME, profesor na odboru automatizace Ústavu automatizace a informatiky

Oficiální životopis kandidáta.

doc. Ing. Jaroslav Katolický, Ph.D.

Docent na odbor termomechaniky a techniky prostředí Energetického ústavu, člen akademického senátu FSI VUT v Brně

Oficiální životopis kandidáta.

prof. RNDr. Michal Kotoul, DrSc.

Prorektor pro tvůrčí rozvoj, profesor na odbor kinematiky a dynamiky Ústavu mechaniky těles, mechatroniky a biomechaniky

Oficiální životopis kandidáta.

Ve čtvrtek 28.11. od 14 hod proběhla diskuse kandidátů s akademickou obcí.

Fotky si můžete prohlédnout zde

Volba kandidáta na jmenování děkanem proběhne na řádném zasedání AS FSI dne 5. prosince 2013.

Právo volit mají pouze námi zvolení zástupci v Akademiském senátu FSI.

Další informace o způsobu volby, programových prohlášeních kandidátů a členech jejich týmů naleznete na stránce fakulty.