Kandidátem na děkana FSI je doc. Katolický

Dnes 5.12.2013 na shromáždění Akademického senátu FSI VUT v Brně, byl zvolen pan doc. Ing. Jaroslav Katolický, Ph.D. za kandidáta na jmenování děkanem FSI.

O funkci děkana FSI pro období 2014 až 2018 se ucházeli 3 kandidáti prof. RNDr. Ing. Tomáš Březina, CSc., prof. RNDr. Michal Kotoul, DrSc. a doc. Ing. Jaroslav Katolický, Ph.D.

V prvním kole volby žádný z kandidátů nedosáhl minimálního počtu 19i hlasů od našich zástupců v Akademickém senátu FSI.

Do druhého kola postoupili dva kandidáti (s nejvyšším počtem hlasů) a to pan doc. Katolický a pan prof. Březina.

Volba děkana FSI

Z volby kandidáta na děkana (foto: Lubomír Klimeš)

Zde si můžete přečíst programové prohlášení zvoleného kandidáta. Na našem portálu jsme také uveřejnili rozhovor s ním.

Spolu s novým děkanem přijde i nový tým proděkanů ve složení:

Protokol o volbě je k dispozici na stránkách fakulty pod tímto odkazem.

(Foto z předcházející diskuse kandidátů s akademickou obcí najdete na naší facebookové stránce)