Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

Honeywell - čeho si na studentech cení

Honeywell je jeden z největších Brněnských zaměstnavatelů. Znáte je z bannerů na fakultách, z veletrhů práce. Víte ale, jak se oni dívají a hodnotí studenty a absolventy FSI a VUT? Pokusíme se vám jejich náhled přiblížit pomocí rozhovoru s University Relations Coordinátorem Honeywellu, Branislavem Cíbikem.

Číst dál...

Den otevřených dveří v Honeywellu

Zajímáte se o vývoj nejnovějších technologií v elektrotechnice, letectví nebo v automobilovém průmyslu? Zajímá vás jak se pracuje s leteckým simulátorem, v testovacích laboratořích turbodmychadel nebo jak se testují prototypy součástek díky 3D tiskárně? Chcete se podívat na místa, která jinak nejsou veřejnosti přístupná?

Číst dál...

Den firem 2014 na FSI: Na koho se můžete těšit

Každým rokem pořádá Fakulta strojního inženýrství pro své studenty a absolventy již známý Den firem.

I letos se můžete těšit na setkání s více než 40i firmami z průmyslu, které mají zájem nejen o absolventy, stážisty a praktikanty, ale nabízí i vedení bakalářských a diplomových prací. Pro ty, kteří nechtějí čekat až na denD, přinášíme seznam firem:

Číst dál...

„Známe recept na úspěch“ aneb Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

„Známe recept na úspěch“, tak zní motto letošního Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra, pořádaného studentskou organizací IAESTE LC Brno.

Číst dál...

Možnost odborných praxí a Trainee programu s ArcelorMittal

Chceš odstartovat svou kariéru ve velké nadnárodní firmě? Zajímá tě oblast a procesy hutnictví a ocelářství a chceš se s nimi seznámit blíž? Společnost ArcelorMittal Ostrava nabízí absolventům fakulty strojního inženýrství možnost přihlásit se do jejich Trainee programu a získat tak příležitost začít kariéru v hutním průmyslu. Hledá také studenty, kteří mají zájem o získání odborné praxe a spolupráci na dlouhodobých projektech největší hutní společnosti. Nabízí osobní a profesní rozvoj v oboru u nás i v zahraničí, podporu mentora i motivující finanční ohodnocení.

Číst dál...


OP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.