Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

Možnost odborných praxí a Trainee programu s ArcelorMittal

Chceš odstartovat svou kariéru ve velké nadnárodní firmě? Zajímá tě oblast a procesy hutnictví a ocelářství a chceš se s nimi seznámit blíž? Společnost ArcelorMittal Ostrava nabízí absolventům fakulty strojního inženýrství možnost přihlásit se do jejich Trainee programu a získat tak příležitost začít kariéru v hutním průmyslu. Hledá také studenty, kteří mají zájem o získání odborné praxe a spolupráci na dlouhodobých projektech největší hutní společnosti. Nabízí osobní a profesní rozvoj v oboru u nás i v zahraničí, podporu mentora i motivující finanční ohodnocení.

ArcelorMittal Ostrava a.s. je největší hutní komplex v České republice a patří do největší světové ocelářské a těžařské skupiny ArcelorMittal. ArcelorMittal Ostrava a její dceřiné společnosti mají více než 7500 zaměstnanců. Průměrná mzda zaměstnanců v roce 2012 činila 34 213 korun. ArcelorMittal Ostrava vyrábí železo a ocel v souladu s veškerou ekologickou legislativou. Již dnes splňuje limity EU, které určuje nejlepší dostupná technika (BAT) a které vstoupí v platnost až od roku 2016.

Nábor kandidátů do Trainee programu v roce 2014 bude probíhat od ledna 2014. V případě zájmu zašlete CV (v českém i anglickém jazyce) a motivační dopis na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Možnost stáží nabízí široké paletě oborů strojního inženýrství a základní požadavek je často jen angličtina na úrovni B1 a uživatelská znalost MS Office. V případě zájmu o některou stáž zašlete email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s informacemi o projektu, o který máte zájem a váš současný studijní obor a ročník spolu s životopisem.

 

Ke stažení:
Download this file (arcelormittal_trainee_2014.pdf)Trainee[Acelor Mittal]4081 kB
Download this file (arcelormaittal_placene_staze_studenti.pdf)Placené stáže pro studenty[Acelor Mittal]113 kB

OP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.