Možnost odborných praxí a Trainee programu s ArcelorMittal

Chceš odstartovat svou kariéru ve velké nadnárodní firmě? Zajímá tě oblast a procesy hutnictví a ocelářství a chceš se s nimi seznámit blíž? Společnost ArcelorMittal Ostrava nabízí absolventům fakulty strojního inženýrství možnost přihlásit se do jejich Trainee programu a získat tak příležitost začít kariéru v hutním průmyslu. Hledá také studenty, kteří mají zájem o získání odborné praxe a spolupráci na dlouhodobých projektech největší hutní společnosti. Nabízí osobní a profesní rozvoj v oboru u nás i v zahraničí, podporu mentora i motivující finanční ohodnocení.

ArcelorMittal Ostrava a.s. je největší hutní komplex v České republice a patří do největší světové ocelářské a těžařské skupiny ArcelorMittal. ArcelorMittal Ostrava a její dceřiné společnosti mají více než 7500 zaměstnanců. Průměrná mzda zaměstnanců v roce 2012 činila 34 213 korun. ArcelorMittal Ostrava vyrábí železo a ocel v souladu s veškerou ekologickou legislativou. Již dnes splňuje limity EU, které určuje nejlepší dostupná technika (BAT) a které vstoupí v platnost až od roku 2016.

Nábor kandidátů do Trainee programu v roce 2014 bude probíhat od ledna 2014. V případě zájmu zašlete CV (v českém i anglickém jazyce) a motivační dopis na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Možnost stáží nabízí široké paletě oborů strojního inženýrství a základní požadavek je často jen angličtina na úrovni B1 a uživatelská znalost MS Office. V případě zájmu o některou stáž zašlete email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s informacemi o projektu, o který máte zájem a váš současný studijní obor a ročník spolu s životopisem.

Ke stažení:
Download this file (arcelormittal_trainee_2014.pdf)Trainee[Acelor Mittal]4081 kB
Download this file (arcelormaittal_placene_staze_studenti.pdf)Placené stáže pro studenty[Acelor Mittal]113 kB