„Známe recept na úspěch“ aneb Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

„Známe recept na úspěch“, tak zní motto letošního Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra, pořádaného studentskou organizací IAESTE LC Brno.

Veletrh iKariéra je zaměřen na studenty a absolventy technických vysokých škol. Letošní jubilejní 20. ročník se koná 9. dubna od 9.00 do 16.00 hodin na Fakultě podnikatelské VUT v Brně. Návštěvníci mohou navázat kontakt se zástupci českých i zahraničních firem v některém z 67 stánků nebo se mohou zúčastnit firemních přednášek, tematického workshopu, soutěží a mnoho dalšího.

Pro usnadnění orientace je připraven Průvodce veletrhem, tištěná brožura s mapkou veletržního areálu, obsahující přehledné informace o firmách a kontakty na jejich personalisty. Každý návštěvník veletrhu obdrží Průvodce veletrhem při vstupu spolu s veletržní taškou.

Paralelně s veletrhem budou probíhat prezentace jednotlivých firem a soutěže o hodnotné ceny. Zájemci mohou také využít stánek, kde jim zkušení lektoři a personalisté z významných firem poradí, jak vylepšit svůj životopis. Pro ty, které už bohatý program veletrhu vyčerpá, je připravena FUN ZONE.

Novinkou letošního veletrhu je workshop na téma Jak uspět u pohovoru aneb Co nenajdeš na Googlu od zkušených lektorů z Uniferu. Workshop bude probíhat přímo na fakultě od 11.00 do 13.00. Registrace probíhá na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Veletrhy iKariéra pořádá studentská organizace IAESTE Česká republika, jejíž hlavní cíl je zajišťování zahraničních pracovních stáží pro studenty technických univerzit (4 000 světových stáží za rok). Organizace působí již 65 let v 86 zemích světa. V České republice pak na sedmi největších technických univerzitách.
Více informací o veletrhu naleznete na www.veletrhikariera.cz nebo na www.facebook.com/iaestebrno.

Tým IAESTE LC Brno se těší na Tvoji návštěvu.

iKariera 2014