Den otevřených dveří v Honeywellu

Zajímáte se o vývoj nejnovějších technologií v elektrotechnice, letectví nebo v automobilovém průmyslu? Zajímá vás jak se pracuje s leteckým simulátorem, v testovacích laboratořích turbodmychadel nebo jak se testují prototypy součástek díky 3D tiskárně? Chcete se podívat na místa, která jinak nejsou veřejnosti přístupná?

Máte jedinečnou příležitost na Dni otevřených dveří ve společnosti Honeywell, který se uskuteční 3.4. 2014 na adrese Tuřanka 100 v Brno-Slatina.

Připraveny jsou pro Vás prezentace, soutěže o ceny (např. Raspberry Pi) a tři prohlídkové okruhy laboratoří divize Letectví, Dopravních systémů a Automatizace a řízení. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost podívat se pod pokličku vývoje nejmodernějších technologií.

Pozor! Kapacita míst je omezena, proto je nutné se registrovat do 31.3.2014, 24.00 hod zde: http://bit.ly/1cYwZOZ.

Můžete si vybrat ze dvou časových termínů:

1) 9:00 - 11:30

2) 12:30 – 15:15

Na co se můžete těšit:

• Prezentace jednotlivých divizí

• Prezentace možností pro studenty (stáže, brigády, témata bakalářských i magisterských prací)

• Tři prohlídkové okruhy laboratoří divize Letectví, Dopravních systémů a Automatizace a řízení

• Občerstvení

• Možnost vyhrát Raspberry Pi (soutěž o 50 kusů)

Akce je určena nejen pro studenty a absolventy vysokých škol ale i pro zkušené profesionály z oblasti vývoje.

Těšíme se na setkání s vámi!

Honeywell Open Day
Místo konání:
Brno – Slatina
Tuřanka 100
Tramvajová zastávka: Černovická terasa I

V případě dotazů se obracejte na:
Branislav Cíbik
University Relations Coordinator