Zajímá tě, co se děje na fakultě?
Chceš víc, než jen proplouvat studiem?
Chceš konečně pořádně poznat město, ve kterém studuješ?
Co třeba vyzkoušet nějakou zajímavou stáž ve firmě nebo studijní pobyt v zahraničí?
No upcoming event for this category

Udělejte něco pro svou budoucnost!

Soft skills je sousloví, které dnes slyšíme ze všech stran, ale víš opravdu, o čem je řeč? Které schopnosti sem vlastně patří? A jak se dozvíš, že je (ne)umíš? Babičky říkávají "život tě naučí", my říkáme, že je třeba ho občas lehce nakopnout. Navíc je vždycky co zlepšovat... 

V rámci projektu OP VK Budoucnost technických oborů myslíme také na vaši budoucnost (ano, i na tvoji!). Proto jsme se zaměřili na sestavení kurzu, který vás co nejlépe připraví na pracovní život a popostrčí ho směrem k vaší vysněné kariéře. Bude sestaven částečně z e-learningu a částečně z prezenčních seminářů, které budou zaměřeny především na rozvoj tzv. měkkých dovedností (komunikace, asertivita, prezentační dovednosti, time-management, typologie osobnosti, sebeřízení a rozvoj, řízení změny apod.).

Že nic takového nepotřebuješ? Omyl! Můžeš dokonale ovládat svůj obor, ale pokud své znalosti neumíš patřičně prezentovat, nikdo se o tom nedozví! Tak se zaregistruj a posuň své schopnosti kam až to půjde!

Více informací najdete na tady.

Registrovat se můžete na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději však do konce prosince 2012!

 


OP VK Budoucnost technických oborů, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/17.0032
Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.