Dejte svět(l)u směr!

Firma Varroc Lightning Systems je předním světovým dodavatelem světel pro automobilový průmysl a významným českým zaměstnavatelem. Absolventům technických oborů nabízí uplatnění především ve svých výzkumných a vývojových centrech. Aktuálně společnost nabízí studentům 1. ročníků navazujícího magisterského studia (případně 4. ročníků pětiletého studia) studující obory strojírenství, elektrotechnika a optika zapojení do unikátního stipendijního programu. stipendium ve výši 3000 Kč měsíčně.

Stipendijní program společnosti Varroc Lightning Systems vám po absolvování studia  může zajistit konkrétní pracovní pozici. Vedle finanční podpory při studiu, která činí 3 000 Kč měsíčně, můžete získat možnost konzultovat své diplomové práce s odborníky z praxe, stejně jako absolvovat ve firmě odbornou stáž.

Své životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte do 23. 11. 2012 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..