Vstupte do světa praxe s Automotive Lighting

Automotive Lighting s.r.o. nabízí studentům posledních ročníků elektrotechnických a strojírenských oborů možnost absolvovat v akademickém roce 2014/2015 šestiměsíční firemní stáž, která se uskuteční částečně na pracovišti v České republice a částečně na pracovištích v Itálii, Německu nebo Polsku. Přihlášky můžete podávat až do 12. 1. 2014, tak neváhejte!

Automotive Lighting je mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou předních a zadních světlometů do osobních automobilů. S aktuálně 23 pobočkami a 15 000 zaměstnanci na čtyřech kontinentech patříme mezi světové špičky v oboru. Výsledkem naší práce jsou nejlepší systémová řešení a kvalitní sériové výrobky, oceňované na světovém trhu. Česká pobočka Automotive Lighting sídlí v Jihlavě-Pávově a zahrnuje 1 700 zaměstnanců. Našimi zákazníky jsou mezi jinými BMW, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Škoda či VW.

Firma nabízí studentům posledních ročníků elektrotechnických a strojírenských oborů možnost absolvovat v akademickém roce 2014/2015 šestiměsíční firemní stáž. V rámci prvních třech měsíců budete mít možnost poznat výrobní a vývojové procesy na některém z oddělení jihlavského závodu a následně je po dobu dalších třech měsíců aplikovat v rámci jedné ze zahraničních poboček firmy v Itálii, Německu nebo Polsku.

Česká část stáže je finančně ohodnocena, zahraniční výjezd je financován z programu Erasmus. Vzdálenějším studentům nabízíme možnost ubytování ve firemních bytech.

Chcete s námi nastoupit cestu do praxe? Zúčastněte se výběrového řízení, které bude probíhat od  prosince 2013 do ledna 2014. Vybraným kandidátům navrhneme spolupráci tak, aby co nejlépe vyhovovala oběma stranám.

Svoje životopisy a motivační dopisy posílejte do 30. 11. 2013 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Automotive lightning. FSInfo.